Kategorie
Uncategorized

Stylizacje dla Pań

            Klasyczna biała koszula , w parze z podstawowym białym t-shirtem są fundamentami damskiej szafy. Mnóstwo pań nie wyobraża sobie swoich stylizacji bez ich udziału. Uszyte z wysokiej jakości materiałów służą przez lata i mogą być bazą dla niezliczonych stylizacji. Ich zalety są wybitnie funkcjonalne i zdadzą egzamin podczas przeróżnych okazji. Przyjrzyjmy się bliżej czołowym przedstawicielom damskiego stylu business oraz casual.

            Pierwotnie koszula damska była noszona pod sukniami jako warstwa bieliźniana. Minęło wiele czasu zanim zaakceptowano używanie jej jako widocznej warstwy. Znaczące dla mody damskiej były ruchy emancypacyjne. Panie musiały podjąć walkę o byt swoich rodzin. Podejmując pracę, często zarezerwowaną wyłącznie dla mężczyzn zaczęły zakładać także męskie stroje. Z powodu trudno dostępnych materiałów modyfikowały je dostosowując do swoich potrzeb. Ówczesnym manifestem kobiet były męskie koszule i spodnie. Stały się symbolem siły oraz wielkich zmian. Także wtedy panie mogły uwolnić się nie tylko od ucisku gorsetu, ale także od nierówności społecznej. Trendy tamtych lat udowadniają ile ważnych zmian zaszło w modzie damskiej, w której zaczęto iść na wiele kompromisów.

            Analizując bieżące trendy można uznać, że zaszły ogromne zmiany. W obecnych czasach każda kobieta może wyrażać swoją osobowość oraz poglądy przez modę. Dostępne ubiory pozwalają na stworzenie rozmaitych stylizacji, które sprawdzą się zarówno podczas formalnych jak i codziennych okazji. Jednym z podstawowych elementów ubioru oficjalnego jest właśnie klasyczna biała koszula. W szczupłym kroju jest wyrazem prawdziwej elegancji. Już jedna sztuka daje niezliczone możliwości. Koszula taliowana sprawdzi się jako baza dla zestawu biurowego. Połączona z czarną spódnicą będzie duetem idealnym. Panie mogą pozwolić sobie na bardziej ekstrawaganckie i nadające świeżości kroje. Warto postawić na podkreślające talię baskinki czy wytworne żaboty. Dzisiejsze odmiany klasyki to także koszulowe sukienki w typie szmizjerki. Mając to na uwadze, nie trudno dostrzec uniwersalność białej damskiej koszuli.

            Panie, które wciąż poszukują swoich idealnych białych koszul zapraszamy do skorzystania z cieszących się uznaniem propozycji marki Lavard. W ofercie marki znaleźć można zarówno te bardziej formalne jak i fantazyjne modele, które dzięki najwyższej jakości tkanin posłużą przez długie lata. To one dadzą początek stylizacjom, które zachwycą najbardziej wymagające gusta. Zapraszamy do uzupełnienia swojej garderoby w niezbędne klasyki marki Lavard.